Accessibility Tools

Dnes má svátek: Karolína Zítra: Jindřich
csendesk

Koronavirus

Nejstarším občanům pomůže MSK s objednáním na očkování

Moravskoslezský kraj zřídil bezplatnou linku 800 720 210, na které budou k dispozici krajští úředníci, kteří občanům nad 80 let pomohou s registrací do systému nebo je přímo po telefonu objednají.

Registraci k očkování a rezervaci termínů si můžete zadat sami přes rezervační systém. Registrace začíná v pátek 15. ledna od 8 hodin. Více informací je v tiskové zprávě Ministerstva zdravotnictví.

Krajská telefonní linka (ZDARMA): 800 720 210

VOLEJTE od 8 hodin v pátek 15. ledna, linka bude v provozu od pondělí do neděle - od 8 do 18 hod.

„Očkování je pro nás nadějí, že se konečně naše životy vrátí do normálu. Všichni už jsme aktuální situací vyčerpaní, všichni si přejeme, aby už pandemie odezněla a my se mohli vrátit ke svým koníčkům, do společenského života, ale také do práce nebo ke studiu. Proto věřím, že se lidé rozhodnou nechat naočkovat, abychom co nejdříve nad koronavirem zvítězili. Proto všechny prosím, aby očkování podstoupili,“ uvedl hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák

Centrální informační linka, kterou provozuje Ministerstvo zdravotnictví ČR: 1221

Otázky a odpovědi k očkování.

Více informací je v tiskové zprávě Moravskoslezského kraje.

  • Hits: 3627

Žádost krizového štábu MSK, 8.12.2020

1. Krizový štáb Moravskoslezského kraje žádá o zveřejnění výzvy k poskytnutí dobrovolné pomoci občany MSK při zvládání epidemiologické situace; dobrovolníci se mohou zaregistrovat na emailové adrese: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.;

 2. Krizový štáb Moravskoslezského kraje žádá o zveřejnění výzvy k veřejnosti k přihlášení se na testování pomocí antigenních testů nejlépe v termínu od 18. do 23. prosince 2020, podrobnosti budou zveřejněny na webových stránkách kraje v následujícím týdnu.

  • Hits: 3764

More Articles ...

Nahoru